Nieuwe collega Violaure van Prooijen
Beste zwangeren en partners,
Ik wil mij graag aan jullie voorstellen. Ik ben Violaure van Prooijen, 24 jaar oud en geboren en getogen in Wageningen. Dit jaar ben ik afgestudeerd en mag ik dit prachtige en bijzondere vak mag uitoefenen. Van jongs af aan ben ik zeer geïnteresseerd geweest in zwangerschappen, bevallingen en de periode daarna. Hoe krachtig het vrouwelijk lichaam is en hoe verschillend elke vrouw dit beleefd. Ik voel mij vereert dit proces van dichtbij mee te kunnen maken.
In mijn vrije tijd maak ik veel muziek, volg ik balletlessen, knuffel ik graag met mijn konijn Ollie en geniet ik van de zon. Dus als het even kan zoek ik de zon of de sneeuw op in het buitenland.
Sinds 1 oktober ben werkzaam bij Verloskundigenpraktijk de Heuvelrug. Dit betekent dat jullie mij kunnen tegenkomen tijdens het spreekuur, jullie bevalling, thuis op kraamvisites of mij spreekt aan de telefoon. Ik kijk er naar uit jullie te ontmoeten! Hopelijk tot snel!
Groetjes,
Violaure van Prooijen
